Opera Beta

51.0.2445.136648 için Android

4.3

4

Androidde arama yapmanın sezgisel bir yolu

396k

Bu uygulamayı oyla

Opera Browser, web sitelerini daha hızlı yüklemek adına onları sıkıştırmak için Opera sunucularını kullanan bir Internet tarayıcısıdır. Bu size sadece bir sürü zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda veri planınız açısından da size para da kazandırır (eğer 3G ile tarama yapıyorsanız).

Herhangi bir Android terminalinde ona zarif ve her şeyin ötesinde işlevsel bir görüntü sağlayan tarayıcının arayüzü harikulade görünür. Bir çok dokunma kısa yolları yanında 'ekranı çimdikleyerek' ekranı kolayca yaklaştırabilme işlevi tarama tecrübesini diğer tarayıcılara göre çok daha konforlu yapar.

Opera Link hizmeti sayesinde, favorilerinizi, kısa yollarınızı ve genel seçeneklerinizi masa üstünüzden mobil terminalinize senkronlayabilirsiniz ki bu her zaman hareket halinde olanlarımız için yararlıdır.

Uygulama Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar için otomatik destek ile birlikte gelir böylece onları kullanmak çok daha hızlı ve kolay olmaktadır. Ayrıca herhangi bir dosyayı kolaylıkla indirebilir ve daha sonraki bir tarihte masa üstünüzden ulaşmak için terminalinizin hafızasına kaydedebilirsiniz.

Opera Browser Android terminal üzerinden tarama yapmak için mükemmel bir alternatiftir. Mobil internet kullanımı ile el ele dolaşan hiçbir komplikasyona sahip olmadan webde gezinme yapmayı bir zevke dönüştürmek için gerekli herşeye sahiptir.
Uptodown X